WESTERN STYLE IN THE CITYO tom že sú trendy kovbojské čižmy a celý westernový štýl som Vám už spomínala v článku o tom ako nakombinovať práve tieto čižmy. A mojou najväčšou inšpiráciou je Natália, ktorej fotky pri veľkých kaktusoch, piesočných miestach a kopcoch sú proste top.

No a pri tej inšpirácii som sa rozhodla že si musím aj ja proste zaobstarať nejaké šaty ktoré by sa mi hodili práve k tomu štýlu. Ani neviete aké bolo ťažké nájsť také šaty alebo čokoľvek čo by bolo v tom štýle, aby proste odpovedali mojej predstave až som nakoniec natrafila na tieto krásne červené šaty v bonprixe. Ani neviete aká som bola šťastná keď som ich zbadala a ešte šťastnejšia keď som si ich mohla vybrať v rámci spolupráce.
Tieto šaty sú ale teda mega dlhé ako môžete vidieť na fotkách ale zase je to super práve v tomto tehu období, pretože mi zakryjú brucho ale zároveň ho pekne zvýraznia a navyše sú so super materiálu a navyše sa perfektne hodili k čižmám ktoré som dostala v rámci spolupráce tiež s bonprixom. Včera teda keď som sa chystala na to fotenie zhodou náhod som natrafila na choker, ktorý som si kúpila ešte minulého roku keď sa v mojej mysli spustila myšlienka že nafotím western outfit fotky. Takže som mala aj veľké šťastie nakoniec že som si ho kúpila ešte než pred čižmami a šatmi. Všetko som ešte doladila s Erikiním klobúkom. Ono pôvodne som chcela použiť svoj čierny klobúk na ktorý by som si pripla choker. Čo už, ešte že som mala klobúk od Eriky.
A áno, fotky boli fotené včera keď sme šli na výlet do kameňolomu. Tam som si presne predstavovala že nafotím také fotky ale nepodarili sa mi úplne tak ako som chcela pretože deň pred tým a vlastne aj noc lialo, hrmelo a blízskalo sa. Moja pôvodná predstava bola že tam bude plno piesku, skaly a sem tam zeleň. Proste to čo si pamätám z čias puberty keď sme tam chodili. A včera? Veľa skál - áno, občas zeleň - áno ale piesok, sucho- nie. Ešte ma dokonca napadla myšlienka že pôjdem niekde do pieskoviska a vezmem si sáčok či tašku a naberiem si tam piesok ( ozaj som mala také myšlienky :D ) . Veľmi som si chcela splniť túto predstavu ale nevadí, veď mám celé leto pred sebou a s kameňolom mám ešte veľa predstáv na fotenie. Inak fotografa som si robila s polovičky ja a s polovičky Lukaško ( najstarší syn), takže dúfam že sa Vám páčia.
Páči sa Vám western style? Máte nejaké čižmičky či niečo western už v šatníku alebo plánujete niečo také?

OOTD: ŠATY, ČIŽMY: bonprix
KLOBÚK: Erika
CHOKER: Gate

Leave a comment